VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS umývátko 390x390x185mm, k zabudování zespodu, s přepadem, bílá Alpin CeramicPlus

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 220075588000600014
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 13 231 Kč

Akční cena: 9 924 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28.02.2022

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 390 mm
Hloubka: 390 mm
Výška: 185 mm
Hmotnost: 7,75 kg

barva: bílá Alpin CeramicPlus

- bez plochy pro otvor pro armaturu
- s přepadem
- upevňovací sada je součástí dodávky
- vnější strana glazovaná
- CeramicPlus je povrch, který se velmi snadno udržuje a který odpuzuje nečistoty. Speciální technologie zušlechťování glazury zajišťuje, že se kapky na povrchu okamžitě shluknou do kuliček a stečou do odpadu, dříve než stačí zaschnout nečistoty a složky vody způsobující vodní kámen. Glazura zůstává čistější, povrch lze snadno opláchnout čistou vodou. Spousta vlastností, které způsobují lesk vaší keramiky a vrhají odlesk i na vás

Výborný nápad s velkou variabilitou. Villeroy&Boch LOOP & FRIENDS ukazuje klasickou umyvadlovou mísu v novém světle. Perlou umyvadel k montáži na desku je keramický uzávěr odpadu, který může být pevný nebo uzavíratelný. Jednotný charakter umyvadel tvoří nezapomenutelný, harmonický design. Pro milovníka moderního stylu, Villeroy&Boch LOOP bude ozdobou koupelny, která svým harmonickým vzhledem nabízí možnost kombinace s různými materiály a nábytkem, například s kolekcí Villeroy&Boch SHAPE nebo Villeroy&Boch CENTRAL LINE.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 276.75 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 276.75 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS umývátko 390x390x185mm, k zabudování zespodu, s přepadem, bílá Alpin CeramicPlus

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?