VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS umyvadlo zápustné 510x340x160mm, k zabudování zespodu, bez otvoru, s přepadem, bílá Alpin

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 220075588000600059
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 15 006 Kč

Naše cena: 11 255 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 510 mm
Hloubka: 340 mm
Výška: 160 mm
Hmotnost: 10,1 kg

Barva: bílá Alpin

- bez plochy pro otvor pro armaturu
- s přepadem
- včetně prodloužené kuličkového tyče pro excentrické ovládání odtokového ventilu
- upevňovací sada je součástí dodávky
- vnější strana glazovaná
- výřez do umyvadlové desky je nutné provést podle originálního umyvadla
- možnost zapuštění do desek z přírodního kamene a do laminátových desek

Výborný nápad s velkou variabilitou. Villeroy Boch LOOP & FRIENDS ukazuje klasickou umyvadlovou mísu v novém světle. Perlou umyvadel na montáž na desku je keramický uzávěr odpadu, který může být pevný nebo uzavíratelný. Jednotný charakter umyvadel tvoří nezapomenutelný, harmonický design. Pro milovníka moderního stylu, Villeroy Boch LOOP bude ozdobou koupelny, která svým harmonickým vzhledem nabízí možnost kombinace s různými materiály a nábytkem, například s kolekcí Villeroy Boch SHAPE nebo Villeroy Boch CENTRAL LINE.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 7.95 MB
Technický list PDF 82.94 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 7.95 MB
Technický list PDF 82.94 KB