LAUFEN MODERNA PLUS nábytkové umyvadlo 1000x485 mm s otvorem, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 220025951500500296
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 16 155 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN MODERNA PLUS nábytkové umyvadlo 1000x485 mm s otvorem, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 1000 mm
Hloubka: 485 mm
Výška: 180 mm
Hmotnost: 23 kg

Barva: bílá

- s 1 otvorem pro baterii uprostřed
- k zabudování do nábytku

Laufen Moderna Plus řada obsahuje koupelnové prvky a to ve velkorysém pojetí. Například umyvadlo lichoběžníkových tvarů. Nabízí se tak spousta praktického místa kolem umyvadla, k využití pro mýdlo, krémy a další potřeby. Designový styl této řady vytvořil švýcarský návrhář Peter Wirz. V nabídce ale nechybí kromě zmíněných umyvadel nejrůznějších rozměrů i nové klozety a bidety. Ty jsou vytvořeny tak, aby k jejich spláchnutí stačily pouhé 3 litry vody. Dále zde najdete sladěné baterie, stylové keramické poličky a nábytek. Můžete také objevovat luxusní vany, vyrobené z nezničitelného ocelového smaltu. Jejich čisté křivky doplní zbytek celé této řady. Praktický minimalistický styl nábytku s povrchem, odolným proti poškrábání i působení vody. Navíc s přehledným vnitřním uspořádáním, dle potřeb uživatele. Vy si tak díky této řadě můžete dopřát perfektně sladěnou koupelnu, plnou klidu a harmonie!
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 128.62 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 128.62 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: LAUFEN MODERNA PLUS nábytkové umyvadlo 1000x485 mm s otvorem, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?