IDEAL STANDARD CONNECT SPHERE umyvadlo 430x430mm na desku, s otvorem bílá Ideal Plus E8040MA

Výrobce Ideal Standard
Kód zboží 220025937500500070
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 7 829 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

IDEAL STANDARD CONNECT SPHERE umyvadlo 430x430mm na desku, s otvorem bílá Ideal Plus E8040MA

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 430 mm
Hloubka: 430 mm
Výška: 165 mm
Hmotnost: 15,2 kg

Barva: bílá Ideal Plus
Materiál: jemná žárohlína

- s otvorem pro baterii uprostřed
- upevnění pomocí upevňovací sady

Ideal Plus je povrchová úprava, která slouží k ochraně povrchu výrobku proti vodě a nečistotám. Díky svému speciálnímu složení urychluje stékání vody z povrchu, a proto se výrobky s povrchovou úpravou Ideal Plus snadno udržují. Tato technologie byla vyvinuta ve spolupráci s naším technologickým partnerem firmou "3M", která je jednou s nejvýznamnějších společností v tomto oboru. Vynikající vlastnosti a odolnost úpravy Ideal Plus potvrdil i německý institut pro certifikaci výrobků "TÜV Rheinland, Berlin/Brandenburg".

Doporučené příslušenství:
- výřezová šablona pro umyvadlo na desku (EESV82867)

S kolekcí Connect si můžete svou ideální koupelnu velmi snadno sami sestavit. Jednoduše si mezi umyvadly kolekce Connect vyberte svého favorita a již můžete kombinovat s jakýmkoliv řešením úložných prostor, vodovodními bateriemi, vanou, sprchovou vaničkou, klozetem, bidetem nebo doplňky ze široké nabídky této kolekce. Všechny součásti kolekce Connect se pak sloučí v jeden dokonale harmonický celek.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 283.16 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 489.66 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 283.16 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 489.66 KB