DURAVIT DURASTYLE umyvadlo do nábytku 800x480mm asymetrické, s přetokem, bílá

Výrobce Duravit
Kód zboží 220025918500500048
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 11 580 Kč

Akční cena: 9 264 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DURAVIT DURASTYLE umyvadlo do nábytku 800x480mm asymetrické, s přetokem, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 800 mm
Hloubka: 480 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 23 kg

Barva: bílá

- s přetokem
- 1 otvor pro armaturu propíchnutý
- s plochou pro armaturu
- umyvadlo vlevo

Nová série Duravit DuraStyle byla navržena světoznámým designerem Matteo Thun & Partners. Jednoduché a minimalistické tvary se vhodně přizpůsobí do jakéhokoliv prostředí. Série Duravit DuraStyle zahrnuje množství umyvadel v různých rozměrech, koupelnový nábytek, závěsné WC, které je možné kombinovat s bidetovým sedátkem Sensowash Starck, v nabídce také nechybí "klasické" kombi WC. Sérii doplňují bidety, vany různých rozměrů a urinály určené pro "klasické" ruční splachování popř. jsou dodávány vč. elektronického ovládání.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 91.35 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 91.35 KB