ROCA DAMA COMPACT umyvadlo 550x320mm s otvorem, bílá MaxiClean

Výrobce Roca
Kód zboží 220017071200500076
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 773 Kč

Akční cena: 4 907 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ROCA DAMA COMPACT umyvadlo 550x320mm s otvorem, bílá MaxiClean

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 550 mm
Hloubka: 320 mm
Výška: 110 mm
Hmotnost: 12 kg

Barva: bílá

- s 1 otvorem pro baterii
- s přepadem
- s instalační sadou
- s povrchovou úpravou MaxiClean

MaxiClean: povrchová úprava keramických výrobků odpuzující vodu a zabraňující usazování vodního kamene. Nanáší se na vypálenou glazuru keramických výrobků. Neaplikuje se dovnitř klozetové mísy, na nábytková umyvadla, která jsou součástí nábytkových kompletů a na urinály. Objednávejte se záměnou poslední číslice čísla výrobku za písmeno „M. Výrobky s touto povrchovou úpravou se nesmí ošetřovat abrazivními čistícími prostředky.

Design, funkčnost a široký záběr. Tato kolekce se svými neutrálními čistými liniemi nabízí širokou paletu velikostí. Kombinace produktů této série vám poskytne úchvatné výsledky v různých typech koupelnových prostor.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 530.03 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 72.92 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 530.03 KB
Prohlášení o vlastnostech PDF 72.92 KB