KERAMAG MYDAY umyvadlo 60x48cm s otvorem pro baterii, bez přepadu bíláKeraTect 125460600

Výrobce Keramag
Kód zboží 220017045300500090
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 7 623 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

KERAMAG MYDAY umyvadlo 60x48cm s otvorem pro baterii, bez přepadu bíláKeraTect 125460600

- rozměr: 60x48 cm
- barva: bíláKeraTect

- s otvorem pro baterii
- bez přepadu
- lze kombinovat s odtokovým a přepadovým systémem Clou nebo s odtokovým ventilem s krytkou
- designová krytka bílá/chrom
- kombinovatelné také se skříňkami pod umyvadlo

- KeraTect je moderní a inovativní typ keramické glazury, která zabraňuje usazování nečistot, bakterií a vodního kamene; je mnohem lesklejší než standardní glazura

MYDAY je nová kompletní koupelnová řada od značky Keramag, která vytváří osobitou atmosféru přirozené lehkosti. Vizuálně a funkčně propracované detaily, jako je výrazný tvar umyvadla, velké poloměry ohybů, úzké boční okraje a jejich speciálně konstruovaná velká krycí víčka odtoků s elegantním chromovaným rámečkem. Integrované sedátko uzavírá WC do hladkého celku a společně s řadou dalších detailů ostatního vybavení reprezentuje vysoký standard designu. Umyvadla a bidety mohou být vybaveny také patentovaným systémem Clou pro plnění mísy s vodou.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 507.65 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 507.65 KB