DURAVIT ARCHITEC umyvadlo 500x500mm bez přetoku, s plochou pro armaturu vlevo, bílá

Výrobce Duravit
Kód zboží 220017018500500116
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 9 402 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DURAVIT ARCHITEC umyvadlo 500x500mm bez přetoku, s plochou pro armaturu vlevo, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šírka: 500 mm
Hloubka: 500 mm
Výška: 145 mm
Hmotnost: 12,4 kg

Barva: bílá

- broušená
- bez přetoku
- s plochou pro armaturu vlevo
- včetně upevnění
- 1 otvor pro armaturu propíchnutý

Hotel St. Martins Lane, London. Hong Kong mezinárodní letiště Chek Lap Kok. Nová budova Reichstag, Berlín ... Seznam světově známých adres a budov vybavených produkty Duravit Architec, je příliš dlouhý, aby se dal zveřejnit v plném rozsahu. Je překvapivé, že rozmanitost série Duravit Architec není možné přehlédnout ve spojení s architekturou a designem koupelen. Vzhledem k tomu, že hygiena není otázkou náhody, ale spojení iniciativy Duravit a funKčního a neotřelého designu Duravit Architec. Tyto zásady platí nejen pro veřejnost a polo-veřejný sektor, ale i soukromé koupelně. Přesvědčte se sami. Flexibilita, hygiena a pohodlí představuje inteligentní a nový přístup k veřejným a polo-veřejným zařízením. Duravit Architec je přizpůsobitelný do všech sanitárních prostor. Keramika je k dispozici s klasickým okrajem nebo s hygienicky vestavném řešení s volitelným přítokem vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 142.55 KB
Prohlášení o shodě PDF 497.07 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 142.55 KB
Prohlášení o shodě PDF 497.07 KB