RAVAK 090.00 sprchový set posuvný, chrom X07P232

Výrobce Ravak
Kód zboží 187056168500020002
Měrná jednotka SET
   

Běžná cena: 5 990 Kč

Akční cena: 4 792 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK 090.00 sprchový set posuvný, chrom X07P232

- povrchová úprava: chrom
- umožňuje kdykoliv jednoduše přenastavit výšku umístění hlavové sprchy, a to v rozmezí 860 - 1330 mm od přepínače hlavová sprcha / ruční sprcha
- posuvný jezdec držáku ruční sprchy z mosazi se lehce ovládá jednou rukou
- hlavová sprcha je otočitelná i do stran
- vhodná ke sprchovým, vanovým, podomítkovým a k termostatickým bateriím RAVAK

Sprchový sloup se jednoduše přibalenou hadicí propojí se stávající sprchovou baterii. Je ho možno instalovat na stěnu nebo do rohu sprchového koutu. Přepínačem lze zvolit proud z ruční nebo z hlavové sprchy.

Krásný design sprchy neplní pouze funkci estetickou, ale zaručuje také odolnost celého mechanismu, dlouhou životnost, nižší spotřebu vody, jednoduché čištění a údržbu.Vyberte si příslušenství k vanovým, sprchovým, podomítkovým a termostatickým bateriím. Ověřené materiály a kvalitní vrstva chromu zajistí dlouhou životnost.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.27 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.27 MB