ORAS OPTIMA sprchový set s tyčí 764mm, chrom

Výrobce Oras
Kód zboží 187056161000000014
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 4 097 Kč

Akční cena: 3 278 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ORAS OPTIMA sprchový set s tyčí 764mm, chrom

Set obsahuje:
- nástěnná tyč
- ruční sprcha
- sprchová hadice
- mýdlenka
- posuvný držák sprchy
- nástěnný držák ruční sprchy

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr tyče: 764 mm
Délka hadice: 1500 mm

Barva: chrom

- nástěnná montáž
- "easy-to-clean" - úprava proti usazování vodního kamene
- "EcoFlow - řízená kontrola průtočného množství

Výraz „vodovodní baterie jsme posunuli dále. Abychom vám co možná nejvíce ulehčili život, přidali jsme do nich různé nové, chytré prvky – inteligentní funkce, které nejen usnadňují jejich používání, ale dělají je i bezpečnější, úspornější a ekologičtější než kdy dříve. Oras Optima je připravena na život v každé domácnosti. V jednoduchosti je síla! K této umyvadlové baterii s pákou se perfektně hodí mnohé typy umyvadel v různých prostředích. Extrémně odolnou páku tvoří kombinace dvou materiálů, chromu a tmavě šedého speciálního povrchu Easy Grip pro lepší uchopení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 519.12 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 519.12 KB