GROHE CUBE STICK sprchový set s nástěnným držákem, chrom 27703000

Výrobce Grohe
Kód zboží 187056130000000129
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 2 807 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GROHE CUBE STICK sprchový set s nástěnným držákem, chrom 27703000

Set obsahuje: ruční sprcha (27 699 000)
nástěnný držák sprchy (27 693 000)
Silverflex sprchová hadice 1250 mm (28 362 000)

- barva: chrom

- s omezovačem konstantního průtoku 9,5 l/min
- vhodné pro průtokové ohřívače vody
- GROHE DreamSpray perfektní vodní paprsky
- GROHE EcoJoy technologie pro nízkou spotřebu vody a perfektní průtok
- GROHE StarLight chromový povrch
- GROHE SpeedClean - odstranění vodního kamene přetřením
- vnitřní WaterGuide pro delší životnost s omezovačem konstantního průtoku 9,5 l/min
- Twistfree - zabraňuje zkroucení sprchové hadice

Vytváří smyslový zážitek ze sprchování. Styl, hodnota a vodohospodárnost Euphoria sprchové kolekce nabízí široký výběr z ručních a hlavových sprch a širokou škálu vodních proudů, což Vám umožní vytvořit smyslový zážitek ze sprchování dokonce i pokud máte omezený rozpočet. Chcete-li dokončit sprchový kout, vyberte si ze tří stylů hlavových sprch. Klasická Euphoria ruční a hlavová sprcha je propojena s Euphoria Cube - výstižnou kolekcí sprchových hlavic s architektonickým odvoláním. Díky skutečnému čtvercovému designu řada zahrnuje také minimalistický design pro soulad s naší Cosmopolitní kolekcí armatur. Euphoria Rustic mísí moderní sprchové technologie s detaily éry klasického designu. 160 mm hlavovou sprchu lze vyklopit v libovolném směru a poskytuje perfektní déšťový proud, který je podle průzkumu trhu nejčastěji využívaným proudem. Je obohacena o GROHE EcoJoy a GROHE DreamSpray technologie. Euphoria Rustic nabízí bohaté sprchování s přesnou a efektivní distribucí vody.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB