ROCA BISEL ruční sprcha 1/2" 1 druh proudu, chrom

Výrobce Roca
Kód zboží 187048071200020011
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 732 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ROCA BISEL ruční sprcha 1/2" 1 druh proudu, chrom

Barva: chrom

- závit 1/2 Univerzal

- Anticalc - systém proti usazování vodního kamene
- funkce Rain - jemné vodní proudy příjemné pro celé tělo

Správný design sprchových hlavic, sloupů a jiného příslušenství neplní pouze funkci estetickou, ale zaručuje také odolnost celého mechanismu, úsporu energie, dlouhou životnost, jednoduché čištění a údržbu. Stejně jako baterie Roca jsou tyto produkty navrhovány vždy s ohledem na nejvyšší kvalitu, mají chromovou povrchovou úpravu, design je elegantní, přímé linie zvýrazňují nečekané detaily. Patří jim plná spokojenost uživatelů i prestižní ocenění.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list JPG 23.53 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list JPG 23.53 KB