HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha 150mm bílá/chrom 28557400

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187048032000000072
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 451 Kč

Akční cena: 4 088 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha 150mm bílá/chrom 28557400

- rozměr sprchové hlavice: 150 mm
- připojovací závit G
- rozměr přívodů DN15
- barva: bílá/chrom
- pohodlná volba proudu stiskem tlačítka Select
- druh proudu: RainAir, CaresseAir, Mix
- maximální průtok (při 0,3 MPa): 16 l/min
- s vnitřním vedením vody
- vyplachovatelný filtr nečistot
- vhodná pro průtokové ohřívače

AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
Select: Jemné kapky nebo nabuzující masáž? Změňte typ proudu pouhým přepnutím.

Povrchová úprava DualFinish - kombinace bílé a chromu - přináší do světa koupelen nový rozměr. Tento princip dvou materiálů umožňuje dokonalé přechody povrchu a září lesklým chromem a čistou bílou.