HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha 150mm chrom 28567000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187048032000000089
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 5 687 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha 150mm chrom 28567000

- rozměr sprchové hlavice: 150 mm
- připojovací závit G
- rozměr přívodů DN15
- barva: chrom
- pohodlná volba proudu stiskem tlačítka Select
- druh proudu: RainAir, CaresseAir, Mix
- maximální průtok (při 0,3 MPa): 9 l/min
- s vnitřním vedením vody
- vyplachovatelný filtr nečistot
- vhodná pro průtokové ohřívače

Eco smart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
Select: Jemné kapky nebo nabuzující masáž? Změňte typ proudu pouhým přepnutím.

Povrchová úprava DualFinish - kombinace bílé a chromu - přináší do světa koupelen nový rozměr. Tento princip dvou materiálů umožňuje dokonalé přechody povrchu a září lesklým chromem a čistou bílou. Produkty PuraVida zahrnují baterie pro umyvadla, vany, bidety, ruční, hlavové a boční sprchy, digitální ovládání sprch a příslušenství.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 172.11 KB
Montážní návod PDF 806.73 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 172.11 KB
Montážní návod PDF 806.73 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha 150mm chrom 28567000

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?