HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha EcoSmart 9l/min 150mm bílá/chrom 28567400

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187048032000000088
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 566 Kč

Akční cena: 4 175 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA 3JET ruční sprcha EcoSmart 9l/min 150mm bílá/chrom 28567400

- rozměr přívodů: DN15
- připojovací závit: G
- velikost sprchové hlavice: 150 mm
- barva: bílá/chrom

- pohodlná volba proudu stiskem tlačítka Select
- druh proudu: RainAir, CaresseAir, Mix
- s vnitřním vedením vody
- vyplachovatelný filtr nečistot
- vhodná pro průtokové ohřívače
- úsporná verze EcoSmart, průtok 9l/min

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
Select: Jedním stisknutím změníte typ proudu či druh sprchy.

PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává mezinárodní ocenění za design. Komfort, půvab a intuitivní uživatelsky přívětivé ovládání tvoří u PuraVida příjemný celek, který Vás zve do světa wellness a požitků.