Sprcha ruční Hansgrohe Croma 100 Multi 3-proudá 1/2" chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187048032000000042
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 2 287 Kč

Akční cena: 1 601 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE CROMA 100 MULTI ruční sprcha 100mm chrom 28538000

- rozměr sprchové hlavice: 100 mm
- závit přívodů G ½
- rozměr přívodů: DN15
- barva: chrom
- nastavení druhu proudu otočením sprchového dílu
- druh proudu: Rain, Mono, masážní proud
- maximální průtok (při 0,3 MPa): 9 l/min
- s vnitřním vedením vody
- vymývatelný filtr nečistot
- vhodná pro průtokové ohřívače vody

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
Eco smart: Baterie a sprchy Hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

Skupina Hansgrohe se výslovně zavázala k cílům udržitelnosti, ochraně životního prostředí a klimatu. Všechny činnosti společnosti jsou založeny na vedoucích principech.