GROHE SENA STICK ruční sprcha 215mm chrom 28034000

Výrobce Grohe
Kód zboží 187048030000000009
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 4 807 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GROHE SENA STICK ruční sprcha 215mm chrom 28034000

- rozměr: 215 mm
- barva: chrom
- ruční sprcha 1 proud
- GROHE DreamSpray perfektní vodní paprsky
- GROHE SpeedClean - odstranění vodního kamene přetřením
- vnitřní WaterGuide pro delší životnost
- GROHE StarLight chromový povrch
- univerzální upevňovací systém
- vhodný ke všem standardním sprchovým hadicím

Perfektní volba pro architektonické prostory. Jednoduché a decentní, moderní válcový design ruční sprchy Sena je preferovanou volbou architektonických prostorů. Navzdory své malé velikosti, poskytuje Sena výkonný sprchový proud díky technologii GROHE DreamSpray , která zajišťuje, že je voda rovnoměrně vedena všemi tryskami. Její ostrý profil je zvýrazněn GROHE StarLight chromovým povrchem, zatímco SpeedClean trysky zabrání hromadění vodního kamene.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB