GROHE POWER&SOUL COSMOPOLITAN 115 ruční sprcha Ø115mm chrom 27661000

Výrobce Grohe
Kód zboží 187048030000000056
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 3 474 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GROHE POWER&SOUL COSMOPOLITAN 115 ruční sprcha Ø115mm chrom 27661000

- průměr: 115 mm
- barva: chrom

- ruční sprcha 2 prudy - Rain, GROHE Rain O
- vnitřní WaterGuide pro delší životnost
- vhodné pro průtokové ohřívače vody
- univerzální upevňovací systém: vhodný ke všem standardním sprchovým hadicím
- GROHE One-click showering sprška s přepínacím tlačítkem
- GROHE DreamSpray perfektní vodní paprsky
- GROHE EcoJoy 9,5 l/min omezovač průtoku
- GROHE StarLight chromový povrch
- GROHE SpeedClean - odstranění vodního kamene přetřením

Nejinovativnější sprcha na světě. Jak se vám líbí Vaše sprcha? Osvěžující výbuch vody energie a stimulace - čistící Vaše tělo a probouzející Vaši mysl? Nebo chcete něco trochu více relaxačního - měkkého, regenerační infůzi vzduchových bublinek, které jemně laskají Vaši pokožku. GROHE Power & Soul, sprchy byly vytvořeny s plným pochopením Vašich nálad a potřeb.Se soudržným použitím plochých válcových tvarů a detailů je Power & Soul Cosmopolitan ideální volbou pro moderní koupelny. 190 mm hlavovou sprchu doprovázejí tři velikosti ručních sprch, které dávají na výběr ze čtyř skutečně inovativních vodních paprsků: GROHE Rain O2, Rain, GROHE Bokoma Spray a Jet. Sortiment je doplněn o tělové sprchy ve stejném designu Cosmopolitan. 
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB