HANSGROHE RAINDANCE RAINFALL 180 AIR 2JET horní sprcha chrom 28433000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000070
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 45 145 Kč

Akční cena: 33 859 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE RAINDANCE RAINFALL 180 AIR 2JET horní sprcha chrom 28433000

- rozměr přívodů: DN15
- závit přívodů: G
- velikost sprchové hlavice: 180 mm
- barva: chrom
- povrch sprchového dílu má dvě varianty: chromová nebo bílá
- materiál desky vodních paprsků: kov

- druh proudu: RainAir, široký přívalový proud
- průtok při proudu RainAir (při 0,3 MPa): 16 l/min
- průtok při přívalovém proudu (při 0,3 MPa): 24 l/min
- způsob instalace: montáž na stěnu – pro instalaci na těleso iBox

K instalaci nutné:
- základní těleso iBox universal (# 01800180)

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.