HANSGROHE RAINDANCE S 180 1JET horní sprcha s přívodem od stropu chrom 27472000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000035
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 11 719 Kč

Akční cena: 8 789 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE RAINDANCE S 180 1JET horní sprcha s přívodem od stropu chrom 27472000

- rozměr přívodů: DN15
- závit přívodů: G
- velikost sprchové hlavice: 180 mm
- délka přívodu od stropu: 100 mm
- barva: chrom
- kompletně chromovaná deska vodních paprsků
- materiál desky vodních paprsků: kov

- druh proudu: Rain
- průtok proudu Rain (při 0,3 MPa): 19 l/min
- způsob instalace: na strop

XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.