HANSGROHE RAINDANCE CLASSIC 240 AIR 1JET horní sprcha se sprchovým ramenem chrom 27424000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000046
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 21 798 Kč

Akční cena: 16 349 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE RAINDANCE CLASSIC 240 AIR 1JET horní sprcha se sprchovým ramenem chrom 27424000

- rozměr přívodů: DN15
- závit přívodů: G
- velikost sprchové hlavice: 240 mm
- vyložení sprchového ramena: 390 mm
- barva: chrom
- kompletně chromovaná deska vodních paprsků
- materiál desky vodních paprsků: kov

- druh proudu: RainAir
- průtok při proudu RainAir (při 0,3 MPa): 19 l/min
- způsob instalace: na stěnu

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.