HANSGROHE RAINDANCE CLASSIC 240 AIR 1JET horní sprcha s přívodem od stropu chrom 27405000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000050
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 20 503 Kč

Akční cena: 15 378 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE RAINDANCE CLASSIC 240 AIR 1JET horní sprcha s přívodem od stropu chrom 27405000

- rozměr přívodů: DN15
- závit přívodů: G
- velikost sprchové hlavice: 240 mm
- délka přívodu od stropu: 100 mm
- barva: chrom
- kompletně chromovaná deska vodních paprsků
- materiál desky vodních paprsků: kov

- druh proudu: RainAir
- průtok při proudu RainAir (při 0,3 MPa): 19 l/min
- horní sprcha s nastavitelným úhlem
- způsob instalace: montáž na strop

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

Radost stiskem tlačítka, tak zní motto našich nových sprch. Poprvé u hlavové sprchy Hansgrohe se zabudovanou hlavou Select můžete vybírat mezi dvěma a u ruční sprchy mezi třemi typy trysek.