HANSGROHE RAINDANCE AIR 1JET ECOSMART horní sprcha 260x260 chrom 26481000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000108
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 14 635 Kč

Akční cena: 8 781 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE RAINDANCE AIR 1JET ECOSMART horní sprcha 260x260 chrom 26481000

- velikost sprchové hlavice: 240 mm
- závit přívodů: G
- rozměr přívodů: DN15
- barva: chrom
- kompletně chromovaná deska vodních paprsků
- materiál desky vodních paprsků: kov

- druh proudu: RainAir
- EcoSmart: maximální průtok: 9 l/min
- způsob instalace: do roviny se stropem
- při čištění lze desku vodních paprsků sejmout

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
Ecosmart: Hansgrohe sprchy a baterie vybavené technologií EcoSmart spotřebovávají o 60% méně vody než běžné produkty - bez ztráty komfortu. Takže můžete snížit spotřebu vody a náklady za energii a uchovávat tak cenné zdroje.

Radost stiskem tlačítka, tak zní motto našich nových sprch. Poprvé u hlavové sprchy Hansgrohe se zabudovanou hlavou Select můžete vybírat mezi dvěma a u ruční sprchy mezi třemi typy trysek.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 867.95 KB
Technický list PDF 1.31 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 867.95 KB
Technický list PDF 1.31 MB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: HANSGROHE RAINDANCE AIR 1JET ECOSMART horní sprcha 260x260 chrom 26481000

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?