HANSGROHE PURAVIDA ECOSMART horní sprcha s přívodem od stropu 390x260mm chrom 26603000

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000115
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 37 831 Kč

Akční cena: 28 373 Kč s DPH cena je včetně slev

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSGROHE PURAVIDA ECOSMART horní sprcha s přívodem od stropu 390x260mm chrom 26603000

- velikost sprchové hlavice: 390260 mm
- přívod od stropu: 100 mm
- připojovací závit: G
- rozměr přívodů: DN15
- barva: chrom
- dvě varianty povrchové úpravy sprchového dílu: chrom nebo bílá
- materiál sprchového dílu: kovový

- horní sprcha s nastavitelným úhlem
- druh proudu: RainAir
- EcoSmart: maximální průtok: 9 l/min
- typ instalace: na strop

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.
EcoSmart: Hansgrohe sprchy a baterie vybavené technologií EcoSmart spotřebovávají o 60% méně vody než běžné produkty - bez ztráty komfortu. Takže můžete snížit spotřebu vody a náklady za energii a uchovávat tak cenné zdroje.

PuraVida je řadou značky Hansgrohe a svou formou a funkcí přitom sahá daleko do budoucnosti. Za své inovativní prvky a skulpturální vzhled PuraVida vyhrává mezinárodní ocenění za design. Komfort, půvab a intuitivní uživatelsky přívětivé ovládání tvoří u PuraVida příjemný celek, který Vás zve do světa wellness a požitků.