AXOR STARCK SHOWERHEAVEN 3JET horní sprcha bez osvětlení nerezová ocel 10625800

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 187011632000000082
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 227 607 Kč

Akční cena: 170 705 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

AXOR STARCK SHOWERHEAVEN 3JET horní sprcha bez osvětlení nerezová ocel 10625800

- rozměr přívodů: DN20
- velikost sprchové hlavice: 720720 mm
- barva: nerezová ocel
- povrch sprchového kotouče: leštěná nerezová ocel
- rám: kartáčovaná nerezová ocel

- druh proudu: RainAir, normální proud, laminární proud
- průtok při proudu RainAir (při 0,3 MPa): 20,5 l/min
- průtok při normálním proudu (při 0,3 MPa): 36,8 l/min
- průtok při laminárním proudu: 15,9 l/min
- způsob instalace: montáž do roviny se stropem nebo ke stropu
- není vhodný pro průtokové ohřívače vody

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
XXL Performance: Tohle člověk prostě musí jednou zažít: radost ze sprchování ve velkém s hříšně příjemnými typy proudů. Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

Užijte si v koupelně a v kuchyni skvělý design a více individuality. Axor doplnil své úspěšné kolekce, které vznikly ve spolupráci s mezinárodně uznávanými architekty. Poznejte nové možnosti a vyberte si řešení, které povede k Vaši požadované koupelně. A k dokonalému pohodlí v kuchyni.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 1.69 MB
Prohlášení o shodě PDF 878.43 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 1.69 MB
Prohlášení o shodě PDF 878.43 KB