Concept

Jsme jediným, exkluzivním dovozcem a prodejcem sortimentu CONCEPT v České republice a na Slovensku.

Pod označením najdete v naší nabídce produkty, jež pro vás vybírá náš tým obchodní a technické podpory ve spolupráci s celoevropským sdružením odborných velkoobchodů EDT GmbH, mezi které patříme i my.
Concept představuje dokonalou kombinaci vysoce kvalitních výrobků koupelnového vybavení a příznivých cen. Concept je značka, která pod sebou schraňuje kvalitní koupelnové produkty, jakými jsou například Geberit, Hansa, Hüppe, Ideal Standard, Kaldewei a Vitra a mnohé další výrobky předních koupelnových společností. Výrobky, mezi kterými nalezneme koupelnový nábytek a doplňky, sanitární keramiku, sprchové zástěny nebo baterie, se díky záštitě pod jednu značku vyznačují výborným poměrem cena/kvalita.

Pod označením CONCEPT najdete produkty, které pro vás vybírá tým obchodní a technické podpory sítě studií KOUPELNY Ptáček, a to ve spolupráci s celoevropským sdružením odborných velkoobchodů EDT GmbH, mezi které KOUPELNY Ptáček také patří. Výrobky CONCEPT proto také zakoupíte v síti studií KOUPELNY Ptáček, které jsou jediným, exkluzivním dovozcem a prodejcem sortimentu v České republice a na Slovensku.

 

Přiložené soubory