Concept

Jsme jediným, exkluzivním dovozcem a prodejcem sortimentu CONCEPT v České republice a na Slovensku.

Pod označením najdete v naší nabídce produkty, jež pro vás vybírá náš tým obchodní a technické podpory ve spolupráci s celoevropským sdružením odborných velkoobchodů EDT GmbH, mezi které patříme i my.
Concept představuje dokonalou kombinaci vysoce kvalitních výrobků koupelnového vybavení a příznivých cen. Concept je značka, která pod sebou schraňuje kvalitní koupelnové produkty, jakými jsou například Geberit, Hansa, Hüppe, Ideal Standard, Kaldewei a Vitra a mnohé další výrobky předních koupelnových společností. Výrobky, mezi kterými nalezneme koupelnový nábytek a doplňky, sanitární keramiku, sprchové zástěny nebo baterie, se díky záštitě pod jednu značku vyznačují výborným poměrem cena/kvalita.

Pod označením CONCEPT najdete produkty, které pro vás vybírá tým obchodní a technické podpory sítě studií KOUPELNY Ptáček, a to ve spolupráci s celoevropským sdružením odborných velkoobchodů EDT GmbH, mezi které KOUPELNY Ptáček také patří. Výrobky CONCEPT proto také zakoupíte v síti studií KOUPELNY Ptáček, které jsou jediným, exkluzivním dovozcem a prodejcem sortimentu v České republice a na Slovensku.

 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Katalog concept sanita PDF 12.85 MB
Technický ceník concept 2017 PDF 4.67 MB
Katalog concept desková otopná tělesa PDF 9.58 MB
Katalog concept topení PDF 7.54 MB
Katalog concept koupelnové radiátory 2020 PDF 3.80 MB