RAVAK vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem, chrom X01438

Výrobce Concept
Kód zboží 212068000006350019
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 2 690 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem, chrom X01438

Materiál: plast
Povrchová úprava: chrom

- vhodné pro všechny typy van
- ovládání bovdenem nebo principem ClickClack

Vanové odtokové komplety jsou vhodné pro všechny typy van. Vyrobeny jsou z nejkvalitnějších materiálů a liší se mechanickým a designovým řešením. Nabízíme dva základní typy – klasické vanové odtokové komplety s přepadem a vanové odtokové komplety s napouštěním přepadem. Z hlediska ovládání odtoků vyrábíme mechanismus ClickClack (tzn. stlačením odtokové zátky se odtok uzavře a opětovným stlačením se zátka otevře) nebo s takzvaným bowdenovým mechanismem (tzn. otáčením horního ovládacího prvku se odtoková zátka ovládá na pozici otevřeno/zavřeno).
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 529.91 KB
Prohlášení o shodě PDF 438.67 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 529.91 KB
Prohlášení o shodě PDF 438.67 KB