SFA SANIBROY SANISHOWER FLAT čerpadlo 250W pro umyvadlo a sprchu

Výrobce Sanibroy
Kód zboží 136014274000000055
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 13 419 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Délka: 309 mm
Šířka: 162 mm
Výška: 144 mm
Hmotnost: 3,7 kg
Průměr odpadního tlakového potrubí: 32 mm

VÝKONOVÉ PARAMETRY:
Příkon: 250 W
Napětí: 220-240 V
Max. čerpací výška: 3 m
Max. čerpací vzdálenost: 30 m

Malý SANISHOWER® Flat, je čerpadlo určené pro odčerpávání splaškových vod z umyvadla a sprchy. Svojí konstrukcí reaguje na popularitu nízkých sprchových vaniček a je kompatibilní s vaničkami s otvorem na sifon o průměru 90 mm. SANISHOWER Flat je upraveným čerpadlem SANISHOWER s nízkou úrovní aktivační výšky pro zapnutí čerpadla a je schopen odčerpávat odpaní vody ze sprchové vaničky o výšce již od 8 cm. Čerpadlo je vhodné pro prostory s domácím používáním.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 5.53 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 5.53 MB