ROCA MERIDIAN klozetové sedátko s poklopem, s nerezovými úchyty, odnímatelné, s antibakteriální úpravou, Slowclose, bílá

Výrobce Roca
Kód zboží 248074571206650009
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 3 827 Kč

Akční cena: 2 870 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ROCA MERIDIAN klozetové sedátko s poklopem, s nerezovými úchyty, odnímatelné, s antibakteriální úpravou, Slowclose, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Hmotnost: 3,77 kg

Barva: bílá

- sedátko s poklopem (odnímatelné)
- s nerezovými úchyty
- s antibakteriální úpravou
- Slowclose: zpomalovací mechanismus sklápění sedátka s poklopem

Výběr správné velikosti a tvaru koupelnového vybavení už není problém díky novému setu Meridian. Tento set nabízí 36 modelů umyvadel, toalet a bidetů ve stejné designové linii, které padnou do každé koupelny.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.