ROCA KHROMA klozetové sedátko s poklopem, Slowclose, s antibakteriální úpravou, Passion Red

Výrobce Roca
Kód zboží 248074571206650010
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 5 172 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ROCA KHROMA klozetové sedátko s poklopem, Slowclose, s antibakteriální úpravou, Passion Red
7801652F3T

- barva: Passion Red
- hmotnost: 3,6 kg
- sedátko s poklopem (odnímatelné)
- s antibakteriální úpravou

Slowclose: zpomalovací mechanismus sklápění sedátka s poklopem.

Barva a povrchová struktura ve službách všech smyslů. Tato kolekce, jejíž ztvárnění je dílem rakouského designéra Erwina Himmela, představuje vítězství veselých intenzivních barev, díky kterým prostory koupelen působí dojmem prostornosti a vzdušnosti. Její harmonické tvary a dekorativní povrchové úpravy navíc uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vincent Gregoire, který je kreativním manažerem renomované agentury Nelly, zvolil řadu barevných schémat, která z této řady činí opravdovou hostinu pro smysly.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 382.14 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 382.14 KB