LAUFEN KARTELL BY LAUFEN sedátko s poklopem 443x376x30mm odnímatelné, zpomalovací sklápěcí systém, černá lesklá

Výrobce Laufen
Kód zboží 248074551506650062
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 905 Kč

Akční cena: 5 314 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN KARTELL BY LAUFEN sedátko s poklopem 443x376x30mm odnímatelné, zpomalovací sklápěcí systém, černá lesklá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 443x376x30 mm

Barva: černá lesklá

- odnímatelné
- zpomalovací sklápěcí systém

Kolekce Kartell by Laufen opomíjí tradiční barvy a staví barevné světelné perspektivy do volných prostor domácnosti, kde smysly mohou ustupovat emocím. V nových koupelnách Kartell by Laufen se představuje revoluční materiál SaphirKeramik, s nímž lze dosáhnout parametrů, které byly až doposud nemyslitelné. Přísnou geometrii keramických prvků odlehčuje pestrobarevná lehkost plastových dílů v transparentním provedení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: LAUFEN KARTELL BY LAUFEN sedátko s poklopem 443x376x30mm odnímatelné, zpomalovací sklápěcí systém, černá lesklá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?