LAUFEN PALACE sedátko s poklopem 500x365mm odnímatelné, s antibakteriální úpravou, automatické sklápění, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 248074551506600057
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 3 764 Kč

Akční cena: 3 200 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN PALACE sedátko s poklopem 500x365mm odnímatelné, s antibakteriální úpravou, automatické sklápění, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 500 mm
Hloubka: 365 mm
Výška: 50 mm

Barva: bílá

- s antibakteriální úpravou
- s automatickým sklápěním

Nadčasová klasika navržená pro budoucnost, taková je řada Palace. Postupně se vyvinula ve všestrannou koupelnovou kolekci, která si zachovala svoji typickou přednost: umyvadla, která lze oříznout na míru a hladce začlenit do koupelny jakéhokoli tvaru. Produkty Palace dnes najdeme v koupelnách domácností i hotelů po celém světě. Palace je oslavou keramiky, která prezentuje své vynikající kvality v obou typech prostředí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.