LAUFEN PALACE sedátko s poklopem 500x365mm odnímatelné, s antibakteriální úpravou, automatické sklápění, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 248074551506600057
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 3 877 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN PALACE sedátko s poklopem 500x365mm odnímatelné, s antibakteriální úpravou, automatické sklápění, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 500 mm
Hloubka: 365 mm
Výška: 50 mm

Barva: bílá

- s antibakteriální úpravou
- s automatickým sklápěním

Nadčasová klasika navržená pro budoucnost, taková je řada Palace. Postupně se vyvinula ve všestrannou koupelnovou kolekci, která si zachovala svoji typickou přednost: umyvadla, která lze oříznout na míru a hladce začlenit do koupelny jakéhokoli tvaru. Produkty Palace dnes najdeme v koupelnách domácností i hotelů po celém světě. Palace je oslavou keramiky, která prezentuje své vynikající kvality v obou typech prostředí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: LAUFEN PALACE sedátko s poklopem 500x365mm odnímatelné, s antibakteriální úpravou, automatické sklápění, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?