DEEP BY JIKA klozetové sedátko 376x436mm bez poklopu, s ocelovými úchyty, duroplast, bílá

Výrobce Jika
Kód zboží 248074540506650018
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 900 Kč

Naše cena: 675 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 376 mm
Hloubka: 436 mm

Materiál: duroplast
Barva: bílá

- bez poklopu
- s antibakteriální úpravou
- s ocelovými úchyty

Sedátko bez poklopu Deep by JIKA je vyrobeno z duroplastového materiálu, který je obohacen o složku s trvalým antibakteriálním a protiplísňovým účinkem a je vhodné pro toalety bez bariér. Navíc údržbu klozetu zpříjemňuje systém Quick pro jednoduchou montáž a demontáž sedátka. Sedátko Deep by JIKA je vhodné pro všechny závěsné i stojící klozety stejnojmenné série.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.31 MB
Prohlášení o shodě PDF 264.72 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.31 MB
Prohlášení o shodě PDF 264.72 KB