DEEP BY JIKA klozetové sedátko 376x436mm, s poklopem, s ocelovými úchyty, duroplast, bílá

Výrobce Jika
Kód zboží 248074540506650006
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 1 500 Kč

Naše cena: 1 125 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 376 mm
Hloubka: 436 mm

Materiál: duroplast
Barva: bílá

- s poklopem
- s antibakteriální úpravou
- s ocelovými úchyty

Kontakt uživatele s každým klozetem zprostředkovává sedátko. Je tedy zřejmé, že právě jeho kvalita je stejně důležitá jako samotný výběr keramiky. Mnoho lidí však tento fakt podceňuje, čímž zcela devalvuje mnohdy i velmi vysoké investice do kvalitních zařizovacích předmětů. Značka Jika jako první výrobce na světě přišla na trh s kompletní nabídkou duroplastových sedátek z antibakteriálního materiálu. Obsahuje stříbrné částice, které zabraňují množení bakterií na povrchu sedátka.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.31 MB
Prohlášení o shodě PDF 264.72 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 3.31 MB
Prohlášení o shodě PDF 264.72 KB