RAVAK MATRIX MSRV4-80 sprchový kout 800x800x1950mm, rohový, čtyřdílný, alubright/transparent

Výrobce Ravak
Kód zboží 238055868507050057
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 20 190 Kč

Akční cena: 16 152 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 10. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK MATRIX MSRV4-80 sprchový kout 800x800x1950mm, rohový, čtyřdílný, alubright/transparent

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 785 - 805 mm
Hloubka: 785 - 805 mm
Výška: 1950 mm
Tloušťka výplně: 6/8 mm
Hmotnost: 65,015 kg

Materiál výplně: bezpečnostní sklo
Typ výplně: transparent
Barva profilu: alubright

- výrobek se montuje do obloženého rohu koupelny nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí

Styl, který mluví sám za sebe. Luxusní čtvercový posuvný kout v nezaměnitelném designu, kterému dominují tvary čtverce a obdélníku na výrazné horní a boční liště. Nejvyšší možná kvalita materiálů i zpracování.

Posuvný systém dvoudílných dveří zajišťují kolečka o průměru 20 mm s bezúdržbovými nerezovými ložisky pohybujícími se v drážkách. Tento mechanismus brání zadrhávání a křížení posuvných dílů a zaručuje bezporuchový a tichý chod dveří. Díky posuvu neubírají prostor v koupelně, neobtěžují a neodkapává z nich voda na podlahu.

Na výrobu používáme komponenty prvotřídní kvality – nejkvalitnější hliník, celokovové spojovací materiály a nosné prvky s povrchovou úpravou chrom. Konstrukce je vyplněna 8 milimetrovým bezpečnostním sklem ošetřeným přípravkem AntiCalc, který slouží jako ochranná vrstva proti znehodnocení skla vodním kamenem.

Sprchový kout Matrix je typický rovnými plochými liniemi a tvarem rovnoběžníku. Horní a boční profil sprchový kout nenuceně zvýrazňují. Naopak, absence spodního profilu dává vyniknout keramické dlažbě, pokud je na ní sprchový kout umístěn.
Výrobek se skládá ze dvou rovných pevných dílů a dvou rovných pohyblivých dílů, které tvoří posuvné dveře.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 4.26 MB
Technický list PDF 52.70 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 4.26 MB
Technický list PDF 52.70 KB