RAKO LITERA listela 5x25cm, modrá

Výrobce Rako
Kód zboží 280015568000000215
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 79 Kč s DPH *

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 50 x 250 mm
Barva: modrá
Materiál: keramika
Povrch: hladký, lesklý

- obkladový prvek určený na stěnu

LASSELSBERGER s.r.o. představuje v současnosti největšího výrobce keramických obkladových materiálů v České republice a patří k významných hráčům i na evropských trzích. Zachovává a rozvíjí stodvacetipěti letou tradici značky RAKO s komplexní nabídkou bytové keramiky, kterou každoročně obohacuje o novou kolekci. Systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů zajišťuje svými výrobky pod značkou LB OBJECT.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: RAKO LITERA listela 5x25cm, modrá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?