CONCEPT N200 plastifikátor 10kg

Výrobce Concept
Kód zboží 900800081500020000
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 847 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT N200 plastifikátor 10kg

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Obsah balení: 10 kg
Složení směsi pro podlahové potěry: - kamenivo 4/8, písek 0/4, poměr voda/cement max. 0,4 (tj. max. 10 l vody / 25 kg cementu)
Dávkování: cca. 0,2 l plastifikátoru na 1 m2 při výšce potěru 5 cm.

Aplikace plastikační přísady výrazně zlepšuje tekutost potěru a kontakt trubky s potěrem. Výsledné snížení obsahu vzduchu v potěru zvyšuje tepelnou vodivost cementového potěru a celkovou pevnost (pevnost v tlaku o 20%,
pevnost v tlaku za ohybu o 26%). Tyto vlastnosti celkově urychlují tvrdnutí potěru. Plastikační přísada neobsahuje žádné chloridy a neovlivňuje životnost plastových trubek a vícevrstvých trubek pro podlahové vytápění. Celý rozvod je možné realizovat z prvků jednoho systému, což má zejména následující výhody: vzájemná kompatibilita všech prvků a garance spojů, jedna technika spojování jedno nářadí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 258.12 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 258.12 KB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: CONCEPT N200 plastifikátor 10kg

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?