CONCEPT N200 plastifikátor 10kg

Výrobce Concept
Kód zboží 900800081500020000
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 847 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT N200 plastifikátor 10kg

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Obsah balení: 10 kg
Složení směsi pro podlahové potěry: - kamenivo 4/8, písek 0/4, poměr voda/cement max. 0,4 (tj. max. 10 l vody / 25 kg cementu)
Dávkování: cca. 0,2 l plastifikátoru na 1 m2 při výšce potěru 5 cm.

Aplikace plastikační přísady výrazně zlepšuje tekutost potěru a kontakt trubky s potěrem. Výsledné snížení obsahu vzduchu v potěru zvyšuje tepelnou vodivost cementového potěru a celkovou pevnost (pevnost v tlaku o 20%,
pevnost v tlaku za ohybu o 26%). Tyto vlastnosti celkově urychlují tvrdnutí potěru. Plastikační přísada neobsahuje žádné chloridy a neovlivňuje životnost plastových trubek a vícevrstvých trubek pro podlahové vytápění. Celý rozvod je možné realizovat z prvků jednoho systému, což má zejména následující výhody: vzájemná kompatibilita všech prvků a garance spojů, jedna technika spojování jedno nářadí.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 258.12 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 258.12 KB