CONCEPT TZT-63C pokojový termostat 230V zásuvkový, s časovačem bílá

Výrobce Concept
Kód zboží 900014191400020014
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 1 181 Kč

Naše cena: 945 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozsah nastavení teplot: 5-35 °C nastavitelný
Spínací diference: ~ 0,5 °C
Provozní napětí: 230 V / 50 Hz
Maximální zatížení kontaktů: 16(3) A
Napájení kontaktů: 230 V
Elektrické krytí: IP 20
Provozní vlhkost: 5-90 %, nekondenzující

Barva: bílá

Zásuvkový elektronický termostat s časovým spínačem a protizámrazovou ochranou. Časový spínač umožňuje pomocí jednoho stisku tlačítka zapnout zásuvku bez ohledu na nastavenou teplotu termostatu na předem nastavený časový interval v rozsahu 15 min. až 5 hodin. Poté se automaticky vrátí do režimu termostatu.
Přehledný LCD displej zobrazuje teplotu prostředí, aktuální stav termostatu (zapnut/vypnut) nebo odpočítávaný časový interval.
Je napájen síťovým napětím 230 V (k provozu není potřeba baterií).
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 894.94 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Návod k použití a údržbě PDF 894.94 KB