UNIDRAIN HIGH LINE rohový odtok 10mm, panel s rámečkem, nerez

Výrobce Unidrain
Kód zboží 900218184200020235
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 9 207 Kč

Naše cena: 7 366 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Výška: 10 mm
Délka: 200 mm

Materiál: nerezová ocel
Povrchová úprava: kartáčovaná
Barva: nerez

- rámeček je volitelnou součástí, ale je určen pro zdůraznění exkluzivního designu podlahového odtoku
- výška rámečku (10, 12 nebo 25 mm) závisí na tloušťce dlažby

Unikátní podlahový odtokový systém od Unidrain se stal během uplynulých let preferovaným řešením ve stavebnictví. V současnosti existuje na celém světě řada instalací Unidrain a tím se Unidrain stal synonymem moderních podlahových žlabů, které jsou umístěny u stěn. Neustálým rozvojem, jak konstrukce tak designu, si Unidrain klade za cíl stát se nejen preferovaným systémem podlahových žlabů používaných ve stavebnictví, ale také preferovaným dodavatelem koupelen.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 405.46 KB
Prohlášení o shodě PDF 619.54 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 405.46 KB
Prohlášení o shodě PDF 619.54 KB