HANSGROHE FIXFIT přípojka hadice se zpětným ventilem a kulovým kloubem, chrom

Výrobce Hansgrohe
Kód zboží 900224132000020070
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 1 388 Kč

Naše cena: 972 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Povrchová úprava: chrom

- připojení sprchové hadice s kulovým kloubem
- se zpětným ventilem

Chcete mít doma zóny komfortu, kde se můžete nechat hýčkat, a to vše si moci užít všemi smysly? Společnost Hansgrohe vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Abyste den začali svěže – a mohli jej zakončit příjemnou relaxací. Protože vodu milujeme. Protože nás baví, když můžeme lidi, jako jste vy, po celé zeměkouli rozmazlovat hezkými výrobky. Protože jsme ctižádostiví, stále se snažíme zlepšovat se.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 1.13 MB
Montážní návod PDF 354.98 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 150.21 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Certifikát PDF 1.13 MB
Montážní návod PDF 354.98 KB
Prohlášení o shodě PDF 782.55 KB
Technický list PDF 150.21 KB