RAVAK BRILLIANT příslušenství ke sprchovým koutům B SET pravé, chrom D01000A092

Výrobce Ravak
Kód zboží 900224068500020452
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 13 300 Kč

Akční cena: 10 640 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK BRILLIANT příslušenství ke sprchovým koutům B SET pravé, chrom D01000A092

- pravá varianta
- součástí B SET balení jsou panty, úchyty, madlo, montážní sada a u vybraných setů i držáky Brilliant
- vysoce kvalitní chromované prvky u výrobků řady Brilliant podpořené testem životnosti na 30 let
- B SET je nutné dokoupit k výrobku zvlášť

Řada sprchových koutů a dveří Brilliant vyniká svým perfekcionistickým designem. Vzešla z dílny známého designéra Kryštofa Nosála, kde byla postupně „vybroušena k dokonalosti jako skutečný briliant.
Propracované celokovové pochromované panty, úchyty a držáky dají vyniknout minimalistickému vzhledu sprchových koutů Brilliant. Nezaměnitelným designem se vyznačuje i ergonomické madlo z čistého kovu, v masivním provedeni. Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů - pod označením B SET.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.