KOLO NOVA PRO sítko do pisoáru, nerez

Výrobce Kolo
Kód zboží 900223247600020007
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 287 Kč

Akční cena: 215 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

KOLO NOVA PRO sítko do pisoáru, nerez

- hmotnost: 0,1 kg

- barva: nerez

- sítko do pisoárů Felix, ke kompletování s Pisoáry Felix

Pisoáry Nova Pro s automatickým splachovacím systémem, kompletně skry tým v zadní části pisoáru jsou vysoce spolehlivé a dokonale bezpečné před vandaly. Díky automatickým splachovačům nabízeným k pisoárům KOLO pisoáry splachují pouze po použití. Inovované odsávací sifóny, splachující pouze 1 litrem vody místo běžných 2 litrů, činí pisoáry KOLO hospodárnými – spotřeba vody je o 50 % nižší. A to bez narušení komfortu a hygieny. Pro ještě větší úsporu vody najdete nyní v nabídce pisoár „bez vody - Cero.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.