LEBON světlo 6,5W, LED, chrom

Výrobce Lebon
Kód zboží 900013652500020050
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 6 409 Kč

Naše cena: 5 448 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Výkon: 6,5 W
Index krytí IP 44

Barva: chrom

- příslušenství k zrcadlům a zrcadlovým skříňkám
- studené světlo - LED
- včetně transformátoru
- na profil

Produkty LeBon jsou to nejlepší, co ve své koupelně můžete mít. Vedle klasických materiálů na výrobu nábytku, jako jsou několikavrstvé lakované povrchy nebo dřevěné dýhy, používáme i netradiční nebo úplně nové materiály. Dokonalou koupelnu netvoří jen obklady, dlažby či baterie, ale také stylový nábytek, při jehož výběru se soustřeďte jak na design, tak na kvalitní provedení.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 495.25 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 495.25 KB