CONCEPT PCW spořič vody 18,7mm do sprchové hadice, plast

Výrobce Neoperl
Kód zboží 900226058800020005
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 131 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT PCW spořič vody 18,7mm do sprchové hadice, plast

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průtok: 7 l/min.
Průměr: 18,7 mm

Materiál: plast

Spořiče vody řady PCW se mohou instalovat buď v místě připojení sprchové hadice na sprchovou baterii (nebo stěnový vývod - v případě podomítkových sprchových baterií) nebo ve šroubení propojujícím sprchovou hadici s ruční sprchou. Další možností je pak umístění mezi rameno a velkoplošnou sprchu při využití řešení vývodu sprchy přímo ze stěny u sprchových hlavic. Pro jednoduchou orientaci v rozsahu omezení průtoku jsou jednotlivé omezovače barevně rozlišeny. Spořiče průtoky vody řady PCW je nutné pro správnou funkčnost instalovat výhradně dle doporučení výrobce - proud vody musí směřovat pouze na černý silikonový kroužek.
Spořiče vody (omezovače průtoku vody) PCW mají průměr 18,7 mm a jsou určeny pro vložení do všech typů sprchových hadic.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: CONCEPT PCW spořič vody 18,7mm do sprchové hadice, plast

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?