HANSA STELA výtok do vany DN15 nástěnný, chrom

Výrobce Hansa
Kód zboží 900226031500020069
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 491 Kč

Akční cena: 4 118 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

HANSA STELA výtok do vany DN15 nástěnný, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: DN15
Vyložení: 160 mm

Barva: chrom

- jako nástěnný výtok
- růžice kulatá Ø65 mm
- růžice hranatá 75 x 75 mm přiložena navíc

HANSA STELA zdobí moderní koupelny svým architektonicky čistým, a přesto měkkým vzhledem. Její design je na první pohled spíše zdrženlivý, ale přesto neobvyklý a futuristický díky kombinaci pákového ovládání a širokého hranatého výtoku. Se svou řečí tvarů bohatých na kontrast je HANSASTELA odjakživa velmi flexibilní pro vytváření kombinací s různými umyvadly. Vytváří tak stále nový prostor pro kreativní řešení. Její technika vyniká kvalitou, která byla vždy tím nejdůležitějším.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 178.37 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 178.37 KB