GROHE SKATE AIR ovládací tlačítko 156x197mm chrom 38506000

Výrobce Grohe
Kód zboží 218030530000000009
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 2 421 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GROHE SKATE AIR ovládací tlačítko 156x197mm chrom 38506000

- rozměr: 156x197 mm
- barva: chrom

- pro 2-činné splachování, a nebo funkci start/stop
- horizontální montáž
- pro pneumatický odtokový ventil AV1
- vyrobená z ABS
- GROHE StarLight - technologie pro lesklý chromový povrch

Umělecký rozměr v oblasti WC splachování. "Voda je cenný zdroj a jeho obnova je stále dražší a dražší. To znamená, že je čas šetřit vodou s nejmodernější splachovací technologií od GROHE - start / stop systém a dvojité splachování - znamená, že voda může být šetřena rozumným způsobem a v souladu s preferencí uživatele v dané situaci: Skate Air pro jednočinné splachování, dvoučinné splachování (malé množství splachované vody), nebo start / stop funkce (přerušení splachování pomocí malého tlačítka). Náš moderní pneumatický mechanismus rovněž ponechává možnost volby pro svislé nebo vodorovné umístění ovládací destičky na zdi. Skate Air jednočinné splachování je certifikováno německou GGT-seal "good". Tlačítko, které vyčnívá 20 mm je zvlášť vhodné pro osoby s omezeným pohybem.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 699.68 KB