GEBERIT servisní dálkové ovládání, 115.860.00.1

Výrobce Geberit
Kód zboží 218030528000000253
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 5 890 Kč

Akční cena: 4 123 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2019

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

GEBERIT servisní dálkové ovládání, 115.860.00.1

- pro nastavování a testování parametrů různých elektronických výrobků Geberit, např. umyvadlových armatur, ovládání splachování WC, pisoárů a hygienického proplachování
- displej se 4 řádky
- ovládání pomocí menu
- ukládání a převádění parametrů nastavení na další ovládací zařízení stejného typu
- kompaktibilní se stávajícími ovládacími zařžízeními
- přenos údajů pomocí infračerveného světla
- napájení z baterie

Geberit je schopen díky širokému sortimentu výrobků a systémů nabídnout inovativní řešení pro většinu sanitárních aplikací. Po montáži jsou mnohé výrobky Geberit pro koncového zákazníka neviditelné. Díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti plní své funkce po desetiletí.
Geberit také nabízí výrobky pro montáž na stěnu, které jsou nepřekonatelné, pokud jde o pohodlí a design, jako například Geberit Monolith, sprchovací WC Geberit AquaClean, ovládací tlačítka Geberit a montážní prvky Geberit pro sprchy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: GEBERIT servisní dálkové ovládání, 115.860.00.1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?