VILLEROY & BOCH SENTIQUE kryt sifonu Bílá Alpin CeramicPlus 524400R1

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 226000088000000070
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 8 077 Kč

Akční cena: 6 058 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

VILLEROY & BOCH SENTIQUE kryt sifonu Bílá Alpin CeramicPlus 524400R1

- hmotnost: 9,40 kg
- barva: Bílá Alpin CeramicPlus

- nelze kombinovat s tříotvorovou armaturou
- včetně montážní sady „SmartFix
- CeramicPlus je povrch, který se velmi snadno udržuje a který odpuzuje nečistoty. Speciální technologie zušlechťování glazury zajišťuje, že se kapky na povrchu okamžitě shluknou do kuliček a stečou do odpadu, dříve než stačí zaschnout nečistoty a složky vody způsobující vodní kámen. Glazura zůstává čistější, povrch lze snadno opláchnout čistou vodou. Spousta vlastností, které způsobují lesk vaší keramiky a vrhají odlesk i na vás

Villeroy&Boch SENTIQUE, aktuální styl v decentní eleganci. Sympaticky elegantní tvary jsou nadčasové a moderní zároveň. Charakteristickou, stejnoměrnou fazetu po obvodě najdeme u všech keramických prvků této řady.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 195.51 KB
Prohlášení o shodě PDF 177.28 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 195.51 KB
Prohlášení o shodě PDF 177.28 KB