Pisoár Duravit Architec s cílovou muškou bílá/muška/wondergliss

Výrobce Duravit
Kód zboží 232078018504750000
Měrná jednotka KS
   

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DURAVIT ARCHITEC pisoár 380x350mm s muškou, bílá/wonder gliss 08183600071

- rozměr: 380x350 mm
- hmotnost: 21,9kg
- povrchová úprava: wonder gliss
- barva: bílá

- elektronický urinál pro bateriové připojení
- přítok zezadu
- pro 1/2“ připojení
- rimless
- odpad vodorovný včetně oplachové trysky, přítokové sady a sifonu s keramickou krytkou Ø 103 mm
- upevnění a kompletní elektroniky
- model s cílovou muškou
- wonder gliss - ochranná keramická vrstva, která zachovává předměty obzvlášť dlouho pěkné a čisté. S vodou, která vytváří husté kapky, odtéká rovněž špína a povlak. Výsledek: méně usazenin, méně čištění - větší požitek z koupele.

Hotel St. Martin’s Lane, London. Hong Kong mezinárodní letiště Chek Lap Kok. Nová budova Reichstag, Berlín ... Seznam světově známých adres a budov vybavených produkty Duravit Architec, je příliš dlouhý, aby se dal zveřejnit v plném rozsahu. Je překvapivé, že rozmanitost série Duravit Architec není možné přehlédnout ve spojení s architekturou a designem koupelen. Vzhledem k tomu, že hygiena není otázkou náhody, ale spojení iniciativy Duravit a funkčního a neotřelého designu Duravit Architec. Tyto zásady platí nejen pro veřejnost a polo-veřejný sektor, ale i soukromé koupelně. Přesvědčte se sami. Flexibilita, hygiena a pohodlí představuje inteligentní a nový přístup k veřejným a polo-veřejným zařízením. Duravit Architec je přizpůsobitelný do všech sanitárních prostor. Keramika je k dispozici s klasickým okrajem nebo s hygienicky vestavném řešení s volitelným přítokem vody.