RAVAK TOTEM JET INOX hydromasážní panel 260x475x1610mm X01453

Výrobce Ravak
Kód zboží 242012568500000011
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 19 990 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK TOTEM JET INOX hydromasážní panel 260x475x1610mm X01453

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 260 mm
Hloubka: 475 mm
Výška: 1610 mm
Materiál těla panelu: nerez

- hlavová sprcha
- funkce "vodopád"
- ruční sprcha
- termostatická baterie s dětskou pojistkou
- vhodný do všech sprchových koutů RAVAK o minimálním rozměru 90x90 cm, montuje se na stěnu
- na čištění baterií používejte RAVAK Cleaner Chrome nebo jiné neagresivní přípravky, které nenaruší povrchovou vrstvu chromu
- funkce jednoduchého čištění drobných trysek sprchy - vzniklý vodní kámen lze jemným dotykem ruky z povrchu trysek jednoduše setřít

Doporučení pro hydromasážní panely s termostatickou baterií:
- minimální teplota horké vody 50C, minimální tlak vody za chodu 2 bary, maximální tlak vody za chodu 5 barů, doporučený tlak vody za chodu 3 bary.

Hydromasážní panely umí mnohem víc než obyčejná sprcha. Kombinujte účinky velkoformátové pevné sprchy, ruční sprchy a masážních trysek pro dokonalý požitek. Termostatická směšovací baterie vám zajistí, že vám vždy poteče taková voda, jak teplou jste si ji nastavili. Dětská pojistka ochrání vaše děti před opařením horkou vodou.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.55 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.55 MB